خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ناسا پتانسل ایستگاه های شناسایی آب در مریخ را به تصویر کشید

  از موقعی که فرضیه شواهد وجود آب در سیاره مریخ اعلام شده بود از گزشته تا حل دانشمندان ناسا در پی یافتن بهترین نتیجه از این فرضه بوده اند . مشاهده فرضیه قبل در مورد شواهد وجود آب

  آنها به این نکته توجه دارند که تحقیقات برنامه ریزی شده برای کاوشگر مریخ بعنوان یک رانندگی ساده بر روی زمین مریخ و یا یک شخم زنی ساده نمیباشد .

  این عکسی <a href=که مشاهده میکنید سلفی مریخ نورد مریخ میباشد که در پاسگاه حفر شده در بخش Naukluft از پایین دامنه کوهی در مریخ میباشد " width="745" height="1000" />

  جیم گرین مدیر بخش علوم سیاره ای ناسا در اینباره اعلام کرد : ما برای یافتن این فرضیه نه تنها باید دامنه جستجو را در دامنه کوها های شیب دار مریخ جستجو کنیم بلکه باید این اطمینان حاصل شود که کارشناسان بخش حفاظت دستگاه این شواهد و نتایج را تایید کنند تا پی به روند نحوه چگونگی زندگی بی دردسر انسان بر روی مریخ فراهم گردد .

  این عکسی که مشاهده میکنید سلفی مریخ نورد مریخ میباشد که در پایگاه حفر شده در بخش Naukluft  از پایین دامنه کوهی در مریخ میباشد .

  پس از تایید این ماموریت جدید کنجکاوی مریخ نورد ناسا نیز ادامه دارد تا به تدریج به نتایج بیشتری نیز دست پیدا کند و اما در این بررسی ها محیط های غنی از آب تاکنون یافت شده و هرجا رگه های مشاهدات در تصاویر دیده میشود سایت  های بلقوه آب از دور مشاهده میشود .

   

   


  این مطلب تا کنون 36 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مریخ ,دامنه ,مشاهده ,ناسا ,فرضیه ,شواهد ,مریخ میباشد ,مریخ نورد ,شواهد وجود ,
  ناسا پتانسل ایستگاه های شناسایی آب در مریخ را به تصویر کشید

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر